Poprzednie edycje

IV edycja (ROK SZKOLNY 2016/2017)

# Miasto Placówka Prowadzący
1 Białystok IV LO im. Cypriana Kamila Norwida Krzysztof Rajtarski
2 Białystok Technikum Handlowo Ekonomiczne Krzysztof Rajtarski
3 Białystok III LO im. K.K. Baczyńskiego Michał Mieszkuniec
4 Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące Krzysztof Maczyński
5 Brzozów Zespół Szkół Ogólnokształcących Bartłomiej Borek, Artur Szczepek
6 Częstochowa II LO im. Romualda Traugutta Dominik Śpiewak, Łukasz Wielgosz, Dominik Pyka
7 Częstochowa VII LO im. Mikołaja Kopernika Dominik Śpiewak, Łukasz Wielgosz
8 Czyżew Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Krzysztof Rajtarski
9 Gdańsk Liceum Ogólnokształcące nr XV im. Zjednoczonej Europy Tomasz Rykaczewski, Mateusz Ochnio
10 Gdańsk TEB Joanna Pietras
11 Kęty Powiatowe Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Rafał Potempa
12 Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Joanna Kruk, Wojciech Dąbek
13 Kraków Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące Karol Pęczek
14 Kraków XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Norbert Marek, Paweł Lupa
15 Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Norbert Marek, Paweł Lupa, Rafał Potempa
16 Kraków Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej Rafał Potempa
17 Kraków I LO w Krakowie im. Bartłomieja Nowodworskiego Ryszard Molek, Wiktor Mastalerz
18 Kraków Zespół Szkół Łączności Daniel Mika, Agnieszka Pałka
19 Kraków VII LO im. Zofii Nałkowksiej Norbert Marek, Kajetan Oleksy, Dominik Feliks, Bartłomiej Muszyński, Joanna Kruk, Rafał Potempa
20 Kraków VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące Maciej Musiał
21 Kraków Stowarzyszenie Siemacha SPOT Rafał Potempa
22 Lubaczów Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Sebastian Lechowicz
23 Lublin III LO im. Unii Lubelskiej Wiktoria Dziurdź, Piotr Skoczylas
24 Łódz XXIX LO im. hm. Janka Bytnara "Rudego" Piotr Matyjek
25 Łódz I LO im. Mikołaja Kopernika Joanna Kosiada
26 Mielec I LO im. Stanisława Konarskiego Hubert Wejman, Artur Mryczko, Filip Olszewski, Marcin Serafin
27 Mielec II LO im. Mikołaja Kopernika Hubert Wejman, Artur Mryczko.Wiktor Strzelczyk
28 Olsztyn II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Kacper Jabłonka
29 Piastów Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Sylwia Szymańska, Przemysław Szymczuk
30 Poznań XI LO im. Jadwigi i Wacława Zembrzuskich Kamil Rozynek
31 Pruszcz Gdański Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Adam Wysodzki, Kazimierz Najmajer
32 Radzyń Podlaski I Liceum Ogólnokształcące Arkadiusz Strojek
33 Ropczyce Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Jakub Mościszewski, Maciej Brach
34 Ruda Śląska Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 3 im. Jana Pawła II Tomasz Bomba
35 Rzeszów Akademickie Liceum Ogólnokształcące Jakub Mościszewski
36 Szczecin XVIII LO im. Józefa Wybickiego Amadeusz Kopański, Kacper Szymkowiak
37 Szczecin Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Józefa Krzysztof Rup, Dominika Nowakowska
38 Tarnów IV LO im. Jana Pawła II Patryk Gajda, Wojciech Grabczyński
39 Turek I LO im. Tadeusza Kościuszki Mateusz Kubiak
40 Warszawa XXXIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa Sylwia Szymańska, Krzysztof Moszyński, Grzegorz Liszczyk, Aleksander Stępniak, Karol Marek Szczerbiński, Przemysław Kisło
41 Warszawa VI LO im. Tadeusza Reytana Przemysław Kisło
42 Warszawa XXVII LO im. Tadeusza Czackiego Karol Marek Szczerbiński, Ignacy Janiszewski, Sylwia Szymańska, Krzysztof Moszyński, Przemysław Szymczuk, Filip Nowicki
43 Warszawa IX LO im. Klementyny Hoffmanowej Hanna Janus, Krzysztof Moszyński, Emil Kowalik, Agnieszka Słowikowska, Przemysław Szymczuk
44 Warszawa IV LO im. Adama Mickiewicza Adam Skrodzki, Maciej Groszyk, Agnieszka Słowikowska, Sylwia Szymańska, Krzysztof Moszyński
45 Warszawa II LO im. Stefana Batorego Jan Hincz
46 Wojnicz Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Mateusz Iwaniec, Michał Iwaniec
47 Zawiercie II Liceum Ogólnokształcące im. H. Malczewskiej Barbara Jaros

III edycja (rok szkolny 2015/2016)

# Miasto Placówka Prowadzący
1 Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łukasz Regiec
2 Ciężkowice ZSOiT im. Paderewskiego Mikołaj Pisarski
3 Dąbrowa Górnicza Zespół Szkół Ekonomicznych Artur Kulmanowski
4 Gdańsk XV LO im. Zjednoczonej Europy Błażej Łukaszewski, Paweł Knieczyński, Karol Megger, Tomasz Malinowski
5 Gdynia IX LO im. Józefa Piłsudskiego Błażej Łukaszewski, Paweł Knieczyński, Karol Megger, Tomasz Malinowski
6 Kalisz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Witold Stoch
7 Kęty Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących Rafał Potempa
8 Kraków I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego Mikołaj Pisarski
9 Kraków Szkoła Podstawowa nr. 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej Mikołaj Pisarski
10 Kraków XXIV LO im. Jana Pawła II Rafał Potempa
11 Kraków I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego Mikołaj Pisarski
12 Kraków XI LO im. Marii Dąbrowskiej Karol Przeklasa
13 Kraków VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące Maciej Musiał
14 Lubaczów Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusz Kościuszki Sebastian Lechowicz
15 Lublin IV LO im. Stefanii Sempołowskiej Tomasz Woźniak
16 Łódź I LO im. Mikołaja Kopernika Joanna Kosiada
17 Nowy Targ I LO im. Goszczyńskiego Gabriel Jędrol, Sebastian Matląg
18 Olsztyn Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika Emil Berebecki, Kacper Jabłonka, Łukasz Łupiński, Martyna Lichacz, Mateusz Beczak
19 Pińczów LO im. Hugona Kołłątaja Karol Parkita
20 Radzyń Podlaski I LO Arkadiusz Strojek
21 Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Daniel Kozorys
22 Warszawa XXXIV liceum im. Miguela Cervantesa Marcin Cybulak, Monika Wolska, Karol Szczerbiński, Emil Szerszeń
23 Warszawa II LO im. Stefana Batorego Karol Szczerbiński
24 Warszawa VI LO im. Tadeusza Reytana Karol Szczerbiński
25 Warszawa XXVII LO im. Tadeusza Czackiego Karol Szczerbiński
26 Żary Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach Michał Stencel
27 Żary Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Żarach Michał Stencel
28 Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Mikołaj Pisarski

II edycja (rok szkolny 2014/2015)

# Miasto Placówka Prowadzący
1 Chrzanów I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Emil Krawczyk
2 Chrzanów II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wojciech Krawiec
3 Dąbrowa Tarnowska - Mirosław Karczmarczyki
4 Kęty Powiatowe Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Rafał Potempa
5 Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga Piotr Kempiński
6 Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Mikołaj Pisarski
7 Lublin Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej Magdalena Fatyga
8 Łódź I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Joanna Kosiada
9 Nowy Sącz Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego Tomasz Strachanowski
10 Nowy Targ I Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego Szymon Fatla, Jakub Guzik, Jakub Koszarek i Mariusz Wcisło
11 Nowy Targ II Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej Szymon Fatla
12 Olsztyn Bursa nr 2 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego Emil Berebecki
13 Poznań VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Paderewskiego Katarzyna Guziak i Piotr Kasperkiewicz
14 Poznań Szkoła Demokratyczna Trampolina Mateusz Gilewski
15 Radzyń Podlaski I Liceum Ogólnokształcące Arkadiusz Strojek
16 Sosnowiec VIII Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida Olga Popławska
17 Sosnowiec Technikum nr 4 Transportowe Krzysztof Prudel
18 Tarczyn Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Piotr Błażewicz
19 Tarnów IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Mikołaj Pisarski i Karol Przeklasa
19 Tarnów V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka Mikołaj Pisarski
20 Tykocin Zespół Szkół i Przedszkole Adam Backiel
21 Warszawa - Karol Stopka
22 Warszawa - Paweł Stasiński
23 Warszawa - Iga Lilpop
24 Warszawa - Tomasz Szlązak
25 Warszawa XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa Michał Komorowski, Karol Korczak i Emil Szerszeń
26 Warszawa LXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Zawiszaków Proporca „Victoria” Sebastian Piliński
27 Wolsztyn Zespół Szkół Ogólnokształcących Tomasz Golec
28 Wrocław - Anna Terejko
29 Wrocław International High School Artur Zielazny
30 Września Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Marcin Goławski

I edycja (wiosna 2014)

# Miasto Placówka Prowadzący
1 Gdańsk I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Tomasz Malinowski i Krzysztof Turowski
2 Gdańsk IV Liceum Ogólnokształcące Wojciech Machnio i Bartosz Krzyżaniak
3 Gdańsk XV Liceum Ogólnokształcące im. Zjednoczonej Europy Tomasz Malinowski i Łukasz Samborski
4 Kalisz V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Krzysztof Cheliński i Mateusz Walczak
5 Katowice IX Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Przemysław Rapka
6 Katowice X Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego Krzysztof Prudel, Przemysław Rapka i Marcin Sławecki
7 Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga Piotr Kempiński
8 Łask I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Dawid Smolarek
9 Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Mateusz Gilewski
10 Poznań VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego Piotr Kasperkiewicz i Marcin Nowik
11 Poznań VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Rafał Trąbski
12 Poznań IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta Tomasz Pułról
13 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza Mateusz Gilewski i Tomasz Pułról
14 Sanok I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej Piotr Kot
15 Siedlce I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Rodziny Zbigniew Głowacki, Łukasz Iwanowski i Mateusz Paudyna
16 Tarnów II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego Mikołaj Pisarski
17 Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mikołaj Pisarski
18 Tarnów IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Mikołaj Pisarski
19 Tarnów V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka Mikołaj Pisarski
20 Tarnów Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. ks. Józefa Tischnera Mikołaj Pisarski
21 Warszawa XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy Anna Gembicka, Paulina Jurek, Natalia Szpurko, Aleksandra Wilczyńska, Ernest Głuszcz, Michał Kiełtyka, Kacper Szczurek, Mateusz Wodecki i Karol Zdybel
22 Warszawa Technikum nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwiku Maciej Sosnowski
23 Wrocław Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych im. Marii Dąbrowskiej Anna Terejko